Calorific 1.0.0 (ios)

Calorific

Calorific
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Calorific ile 200 kalorinin nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz

Calorific eğer diyetinize dikkat ediyorsanız ve kilo verme konusunda işinize yarayacak bir uygulama arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil kalori hesaplama uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Calorific temel olarak size güzel fotoğraflarla 200 kalorinin nasıl göründüğünü gösteriyor. Bu sayede ortalama bir porsiyon değeri olan 200 kaloriyi hesaplamanız daha kolay hale gelebiliyor.

Özellikle diyet yapıyorsanız her öğünde ne kadar kalori tüketeceğenizi hesaplamak oldukça zor olabiliyor. Gramajlarla uğraşmadan bu işi yapmak için belli kalori değerlerinin nasıl göründüğünü Calorific kullanarak öğrenebilirsiniz. Calorific içerisinde 200 kaloriyi ifade eden 140'ın üzerinde fotoğraf yer alıyor. Kullanıcılar bu fotoğrafları isim, gramaj ve türe göre listeleyebilmekteler. Yüksek kaliteli fotoğrafların yer aldığı Calorific 200 kaloriye sahip olan ilginç yemekleri yanyana karşılaştırabiliyor. Bu sayede bolca ıspanağın sadece yarın kaşık fıstık ezmesine denk geldiğini görebiliyorsunuz.

Calorific ile uygulama içinde kolayca arama da yapabilirsiniz.