Candidate Crunch 1.5.4 (ios)

Candidate Crunch

Candidate Crunch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candidate Crunch, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Candidate Crunch, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Donald Trump, Hillary Clinton ve Ted Cruz gibi siyasetçilerin ana karakter olarak kullanıldığı bu oyunda adayınızı koruyorsunuz.

Candidate Crunch oyununda siyasetçileri gökten düşen cisimlere karşı koruyoruz. Oyuna başladığımızda kendimize bir aday seçiyor ve onu gökten düşen birbirinden ağır cisimlere karşı koruyoruz. Tek dokunuş moduyla oynanan oyunda nesneleri yok etmek için uygun zamanda ekrana dokunmanız gerekiyor. Her yok ettiğiniz cisimden puan elde ediyor ve bu puanlarla da bir takım geliştirmeleri yapıyorsunuz. Oldukça basit ve eğlenceli bir kurgusu bulunan oyunda zamanlarınız da eğlenceli geçecek. Adayınızı korumak için dikkatli olmalı ve en uygun zamanı kollamalısınız. Siyaset seven biriyseniz bu oyun oldukça hoşunuza gidecek. 

Oyunun Özellikleri;

  • Birbirinden farklı karakterler
  • Eğlenceli oyun senaryosu
  • Basit oyun 
  • Kolay arayüz
  • Geliştirmeler

Candidate Crunch oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR