Captain Temporium 1.0 (ios)

Captain Temporium

1.0
Captain Temporium
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Temporium, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz kaliteli uçak savaşı oyunu.

Captain Temporium, iPhone ve iPad’de keyifli oynanış sunan uçak savaşı oyunu. Kaliteli görseller, dinmeyen aksiyon yüklü oynanış, 1GB altı boyutuyla arcade tarzı uçak oyunları oynamayı sevenleri ekran başına kilitleyecek bir yapım.

Yenilikçi kontrol sistemiyle küçük ekranlı telefonlarda da rahatlıkla oynanabilen uçak savaşı oyununda önemli bir pilotun yerini alıyorsunuz. Oyunu ismini taşıyan hayatta kalmayı başarmış tek geçici hava kuvvetlerinin pilotu olan Captain Temporium’ın gökyüzünde düşmanları bulmasında yardımcı oluyorsunuz. Tabii ki istemediğiniz kadar düşman uçağı karşınıza çıkıyor.

Gökyüzünde karşı karşıya geldiğiniz her düşman uçağı aynı değil. Kimisi tek atışta düşerken kimisini birkaç atışta düşürebiliyorsunuz. Hepsinin aynı anda saldırması, sayılarının hızla artması işinizi zorlaştırsa da kalkan enerjiniz gibi sizi geçici süreliğine de olsa korumaya alan yardımcılarınız var. Paraşütleri toplayarak bunlardan alabiliyorsunuz. Silah gücünüzü artırmak, ekstra can almak, puanınızı da artırmak için de paraşütleri toplamanız gerekiyor.

Sürprizlerle dolu bölüm sonlarıyla karşılaşacağınız oyunda yapay zekayla yapay zekanın savaşını izleyip yapay zekanın nasıl oynadığını da öğrenme şansına sahipsiniz.