CarrefourSA Kart 1.0.1 (ios)

CarrefourSA Kart

CarrefourSA Kart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CarrefourSA Kart uygulamasıyla alışverişlerinizde size özel kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

CarrefourSA Kart uygulamasıyla CarrefourSA marketlerde yapacağınız alışverişlerde size özel kampanyalara iOS cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA marketlerde özel avantajlar ve puan kazanma imkanı sunan CarrefourSA Kart mobil uygulamasıyla kartınız yanınızda olmasa bile avantajlardan faydalanabiliyor ve aynı zamanda size özel kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olabiliyorsunuz. Kartınızı uygulamaya tanıttıktan sonra, alışveriş esnasında size özel oluşturulan barkodu kasaya okutarak puan kazanmaya devam edebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yer alan Kampanyalarım bölümünde faydalanmak isteyebileceğiniz fırsatlar, kampanyalar ve indirimleri görebiliyorsunuz. Bilgilerim bölümünde ise CarrefourSA Kart ile yapmış olduğunuz alışverişlerden kazandığınız puanları görebiliyor, son 1 ayda yapmış olduğunuz alışverişlerin detaylarına ulaşabiliyorsunuz. Eğer siz de alışverişlerinizde CarrefourSA’yı tercih ediyorsanız, CarrefourSA Kart uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza mutlaka yüklemenizi öneriyoruz.