Cartoon999 1.78 (ios)

Cartoon999

Cartoon999
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartoon999, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Cartoon999, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli karakterlerin yer aldığı oyunca zorlu görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Sevimli karikatür karakterlerinin yer aldığı Cartoon999 oyununda kendi ofisinizi inşa etmeli ve aynı zamanda yüksek skorlara ulaşarak diğer oyuncularla yarışmalısınız. Tek başına yaşadığı bir dağda 50 yıldır karikatür çizen Mr. Paper, karakterlerine çizgi film bulmak için onları işe sokuyor. Sadece 10 cent'e çalışan karakterleri kullanarak ofisimizi özelleştirebiliyoruz. Fetihler yapılan oyunda eğlenceli zamanlar geçiyor. Oldukça renkli grafiklerin yer aldığı oyunda zorlu görevleri yerine getirmeli ve dünya çapındaki oyuncularla yarışmalısınız. İndirdiğinize pişman olmayacağınız bir oyun olan Cartoon999, çok seveceğiniz bir oyun olarak tanımlanabilir. Ayrıca oyundaki gidişatı da sizin verdiğiniz kararlar belirliyor. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız.

Cartoon999 oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.