Cha-Ching Band Manager 1.1 (ios)

Cha-Ching Band Manager

1.1
Cha-Ching Band Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    Prudential Corporation Asia

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur.

Simülasyon oyunlarını ve tycoon denilen yönetim oyunlarını seviyorsanız, ayrıca müziğe karşı da özel bir ilginiz varsa, bu ikisinin bir araya geldiği başarılı bir ritim ve grup yönetim oyunu olan Cha-Ching Band Manager'ı denemelisiniz.

Cha-Ching Band Manager, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir müzik ve yönetim oyunu. Oyun, özellikle yalnızca ritim tutmaya çalıştığınız oyunlar gibi müzik kısmından ibaret değil, burada grubu da sizin yönetmeniz gerekiyor.

Öncelikle oyunda yapmanız gereken şey, Guitar Hero'daki gibi ekranda akan notalara doğru zamanlarda basarak şarkıları doğru çalmak. Bunun dışında kendi şarkılarınız yazmalı ve diğer sanatçıların şarkılarını da söyleyerek bunları karşılaştırmalısınız.

Oyunun bir de dediğim gibi yönetim kısmı var. Bunun için de grubunuzun gideceği konserleri, çalacağı şarkıları planlamanız ve grubunuzun finansal taraflarını da yönetmeniz gerekiyor. Grubunuz gitgide gelişiyor ve daha çok para kazanmaya başlıyor. Sizin de bu yüzden daha iyi ekipmanlar, kıyafetler ve güçlendiriciler satın almanız gerekiyor. Böylece grubun finansal kısmını yönetmek gittikçe zorlaşıyor.

Eğer siz de bu tarz müzik ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR