Chaos Control 1.6.2 (ios)

Chaos Control

Chaos Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chaos Control sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm yapılacak işlerinizi takip edebiliyorsunuz.

Chaos Control uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin kolayca görev yönetimi işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabilecekleri bir yapılacaklar listesi uygulaması olarak karşımıza çıktı ancak sıradan bir uygulamaya göre çok fazla özelliğe sahip diyebilirim. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de çok kolay kullanılır bir arayüzle birlikte sunulan uygulama, Apple Watch’la da uyumlu ve böylece kolunuzdan iş listelerinizi yönetebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken hem kişisel işlerinizi hem de mesleki görevlerinizi düzenleyebileceğiniz gibi, ev işleri gibi daha özel konularda da organizasyonu sağlayabiliyorsunuz. Yapılacaklar listeleri, kontrol listeleri ve alışveriş listeleri gibi onlarca farklı liste türü sayesinde işlemler tamamlandıkça onları ortadan kaldırabiliyor ve diğer görevlerinize de devam edebiliyorsunuz.

PIN kodu gibi şifreli giriş sağlayan bazı özelliklere de sahip olan uygulama, böylece işlerinizin gizliliğini de korumanıza yardımcı oluyor. Birden fazla cihaz arasında senkronizasyon gerçekleştirme, not alma, hatırlatıcı ekleme, takvimle eşleme gibi daha onlarca yeteneğe sahip olan uygulama, bu sayede tüm görevlerinizin aktif bir şekilde takip edilebilmesi için gereken herşeyi sunuyor diyebilirim.

Chaos Control’un içerisindeki satın alma seçeneklerinden faydalanarak bazı gelişmiş özelliklere erişmek de mümkün. Ancak bu özelliklerin genel olarak profesyonel işler için hazırlanmaları sebebiyle, standart düzeydeki kullanıcıların pek ihtiyaç duyacaklarını sanmıyorum. Bu özellikleri de listelemek gerekirse;

  • Bulut yedekleme sistemi
  • Tekrar eden görevler
  • Klasörler ve görev yapısı
  • Daha güvenli şifreleme seçenekleri

Yapılacaklar listesi uygulamaları arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken araçlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR