ChatSecure 3.0 (ios)

ChatSecure

3.0
ChatSecure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ChatSecure uygulamasıyla, arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeleri şifreleyerek daha güvenli sohbet etme imkanı yakalayabilirsiniz.

ChatSecure uygulaması, arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmelerin kayıt altına alınmasını önleyen ve güvenliğinizi arttıran bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Pek çok mesajlaşma uygulamasını destekleyen ChatSecure uygulamasında, istediğiniz bir hesabınızı ekleyerek görüşmelerinizin art niyetli kişiler tarafından takip edilmesini engelleyebilirsiniz. Off-the-Record (OTR) şifrelemesini kullanarak, sosyal ağ platformlarında yapacağınız görüşmelerinizi şifreleyen uygulama, bu sayede daha rahat sohbet etme imkanı sunuyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve kullanıcı memnuniyeti açısından reklam dahi bulundurmayan ChatSecure, desteklenen mesajlaşma uygulamalarını eklediğinizde arkadaş listenizi de anında yüklemeye başlıyor.

ChatSecure uygulaması şu platformları destekliyor: GChat, GTalk, ChatSecure, Hyves, iMessage, Jabber, Jitsi, Pidgin, Viber, vkontakte, WeChat, WhatsApp, XMPP.

  • Ücretsiz ve reklamsız kullanım,
  • Tema değiştirebilme,
  • Arkadaş listenizi otomatik yükleme,
  • Yüzde yüz güvenlik garantisi,
  • Android, iOS, Linux ve PC’lerde rahatlıkla kullanılabilir.