Checkpoint Champion

Checkpoint Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    216

  • Üretici

    Protostar

Checkpoint Champion karşımıza eğlenceli bir araba yarışı oyunu olarak çıkıyor.

Checkpoint Champion araba yarışı türünde oyunlar oynamaktan keyif alan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden birisi. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda kuşbakışı olarak baktığımız araçlarımızı kullanarak geniş arazilerde kullanarak puan toplamaya çalışıyoruz.

Oyunun en çok hoşuma giden noktalarından bir tanesi de arabaları dilediğimiz gibi modifiye edebiliyor oluşumuz. Renginden tutun da motoruna kadar araçları keyfimize göre modifiye edebiliyoruz. Bu sayede aracın hızlanma, yol tutuş ve en yüksek hız gibi değerlerini maksimuma çıkarıp yarışlar esnasında avantaj elde edebiliyoruz.

Oyunda yer verilen kontroller son derece basit tutulmuş. Ekranın sağına ve soluna dokunarak araçlarımıza yön verebiliyoruz. Kuşbakışı olduğu için bu tür kontroller bizlere iyi ve sorunsuz bir kumanda kabiliyeti veriyor. Oyundaki görüntülerinizi isterseniz kaydedebilir ve daha sonra izleyebilirsiniz. Ciddiyetten ziyade mizaha ve eğlenceye ağırlık veren Checkpoint Champion bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayanların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR