Chicken Boy 1.2.0 (ios)

Chicken Boy

Chicken Boy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chicken Boy, oyundaki karakterimiz tavuk çocuğa, dalgalar halinde gelen tehlikeli canavarlarla olan mücadelesinde yardım edeceğiniz eğlenceli bir iOS aksiyon oyunudur.

Chicken Boy, iOS kullanılarının oyyanabileceği hızlı ve ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Oyunda kontrolünü sağladığımız tavuk çocuk karakteri biraz tombul. Fakat kiloları farklı dünyalarda karşısına çıkan tehlikeli canavarlar ile kapışmasına engel değil. Tabiki bu tehlikeli yolculuğunda sizde ona yardım ederseniz.

Oyun içerisinde birçok farklı türde canavar bulunmaktadır. Kahramanınızın yeteneklerini kulanarak bu canavarları yok edebilirsiniz.

Başlangıçta biraz kolay gibi görünen Chicken Boy, bölümler ilerledikçe sizi zorlamaya başlıyor. Zorlaşan oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmek sandığınız kadar kolay olmuyor. Ayrıca bazı bölümlerin sonunda yer alan büyük canavar savaşları da oldukça eğlenceli ve heyecanlı. Bu büyük canavarları kesebilmek için meyveleri toplayarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Örneğin bir muz topladığınızda onu bumarang olarak kullanarak, gittiği yol üzerindeki düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Ayrıca mayınlarda yerleştirebilirsiniz.

Malesef oyun belirli bir noktadan sonra kendini tekrar etmeye başlıyor ve bu durum bazı oyuncuların canını sıkmakta. Fakat genel olarak oynaması oldukça eğlenceli. Birçok silah ve canavar türünün bulunduğu oyunun grafikleri oldukça tatmin edici. Açtığınızda saatlerce oynamak yerine küçük zaman aralıklarında birkaç bölüm oynayarak uzun bir süre chicken Boy uygulaması ile eğlenebilirsiniz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR