Chideo

Chideo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chideo uygulaması ile hem bağış yaparak hayır işlerine katılabilir, hem de ünlülerin çok özel anlarına videolar ve etkinliklerle şahit olabilirsiniz.

Chideo uygulaması, iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış bir bağış ve hayır uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Hem kolay kullanımı hem de kullanıcıların hoşuna gideceğine inandığım özellikleri sayesinde uygulamanın oldukça keyifli bir hal aldığını söyleyebilirim.

Uygulama temel olarak ünlülerin başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz görüntülerini, videolarını, sohbetlerini ve diğer içeriklerini kullanıcılara sunuyor ve bunun karşılığında bağış yapmanızı bekliyor. Yapılan bu bağışlar, kampanyayı düzenleyen kuruluşa destek olarak gidiyor ve böylece hem siz istediğiniz özel içeriklere ulaşabiliyorsunuz, hem de yardım kuruluşları aradıkları geliri elde edebiliyorlar.

Uygulamada bulunan içerik kampanyalarını dilerseniz dostlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşarak onların da uygulamaya katılmalarını sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki etkinlikleri takip etmek ve daha sonra geri dönerek değişiklikleri görmek de mümkün.

Chideo'nun ana ekranında ilginizi çekebilecek etkinlikler size sunuluyor ve böylece kullanım alışkanlıklarınıza göre nelerin daha hoşunuza gideceğini anlayan uygulama, en seveceğiniz video ve etkinlikleri kolayca görebiliyorsunuz.

Düzenlenen etkinliklerin bazılarının canlı olarak yayınlandığını ve böylece anlık olarak sevdiğiniz ünlüleri izleyebildiğinizi de ekleyelim. Kullanım kolaylığı ve etkili yapısı da göz önüne aldığımızda uygulamanın pek çok kullanıcının hoşuna gideceği kesin. Tabii ki etkinlikleri takip edebilmek için aktif bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmayın.

YORUMLAR