Chirp

Chirp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    Animal Systems

Arkadaşlarınızla birbirinize göndereceğiniz mesajları kuş sesleriyle şifreleyerek başkalarının okumasını önleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Chirp uygulaması ile arkadaşlarınızla yapacağınız mesajlaşmaları şifreleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz.

Çok eski zamanlarda arkadaşlarımızla konuşurken çeşitli şifreler geliştirir ve bu şekilde konuşurduk. Etraftakiler ne dediğimizi anlamadığından, gizli sohbetlerimizi bu yöntemle rahat rahat gerçekleştirebiliyorduk. Chirp adlı uygulama da bunun çağa ayak uydurmuş versiyonu desek yanlış olmaz sanıyorum. Her iki tarafın da uygulama üzerinden göndereceği yazılı mesajlar, sesler, görüntüler ya da dosyaları şifreli şekilde ileterek sadece uygulamayı kullananların anlayabileceği şekilde görüntüleyen uygulama sayesinde gizli sohbetlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Göndereceğiniz mesajları kuş sesleriyle şifreleyen uygulama, mesajı ilettiğiniz kişinin telefonundaki uygulama tarafından çözümleniyor ve bu şekilde görüntülenebiliyor.

Uygulama ana ekranında bulunan artı simgesine dokununca açılan menüden; fotoğraf çek, fotoğraf ekle, not yaz veya link ekle gibi seçeneklerle karşılaşıyoruz. Uygun olan seçeneği işaretledikten sonra mesajımızı hazırlıyor ve Z harfine benzeyen butona tıklayarak mesajı gönderebiliyoruz. Arkadaşlarınızla size özel bir iletişim yöntemi kurmanızı sağlayan Chirp uygulaması, iPhone ve iPad cihazlara ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR