ChitChat

ChitChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ChitChat uygulaması ile kişilerinize tek dokunuşla sesli mesaj gönderebilirsiniz.

ChitChat, telefon rehberinizde kişilere tek dokunuşla sesli mesaj göndermenize imkan tanıyan ücretsiz bir iletişim uygulamasıdır. Telefon numaranıza ihtiyaç duyan uygulama rehberinizdeki kişileri otomatik olarak içe aktarmaktadır. Kişi ekleme ile uğraşmadan istediğiniz kişiye sesinizi içeren mesajınızı gönderebilirsiniz.

Animasyonlu menülerle süslenmiş son derece modern ve sade arayüz ile gelen ChitChat’in kullanımı oldukça basit. Sesli mesaj göndereceğiniz kişiye dokunun ve basılı tutun. Bıraktığınızda sesli mesajınız karşı tarafa gönderiliyor. Karşı taraf mesajınızı dinlediğinde gönderdiğiniz mesaj otomatik olarak siliniyor.

ChitChat, grup mesajlaşmayı da desteklemektedir. Rehberinizden istediğiniz kişileri gruba ekleyebilir, gruptan dilediğiniz zaman ayrılabilir ve sohbeti silebilirsiniz. Kişilerinizin mesajlarınızı okuyup okumadıklarını çevrelerindeki renklerden anlayabilirsiniz. Kişinin resmi kırmızı ile işaretlenmişse o kişinin kayıt yaptığını, kişinin rengi yeşil ile işaretlenmişse o kişinin tüm mesajlarınızı dinlediğini, kişinizin resmi gri ile işaretlenmişse o kişinin mesajınızı henüz dinlemediğini gösteriyor.

ChitChat, arkadaşlarınıza sesli mesaj göndermenin en hızlı ve kolay yoludur.

YORUMLAR