Cihan Haber Ajansı

Cihan Haber Ajansı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkiye ve dünya gündemine dair son gelişmeleri iPhone ve iPad cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

Türkiye ve Dünya gündeminde olan biten tüm gelişmeleri Cihan Haber Ajansı’nın resmi iOS uygulamasından takip edebilirsiniz.

Gündem, siyaset, magazin, spor, kültür-sanat, teknoloji, yaşam ve sağlık gibi kategorilerde haberler sunan Cihan Haber Ajansı, haberi kaynağından bildirerek kaliteli ve doğru bilgiyi kullanıcılara sunuyor. Şık bir tasarımla süslenen uygulamada haber okuma sayfalarında beyaz ağırlıklı tonlar kullanılarak, haberlerin daha rahat okunabilmesi sağlanmış. Manşetler, editörün seçimi gibi kategorilerde günün en sıcak gelişmeleri ve en çok okunan haberlere ulaşabilir, foto galeri ve video sayfalarıyla da haberlere ait medyaları inceleyebilirsiniz.

Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde hizmet veren uygulamada bulunan Çek Gönder bölümüyle, haber niteliği taşıyan olayları anında bildirebilirsiniz. Haberleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz için de Facebook, Twitter, Google+ gibi butonları kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR