Clash for Dawn 1.3.2 (ios)

Clash for Dawn

Clash for Dawn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash for Dawn mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Clash for Dawn eğer yetenekli büyücülerin güçlü savaşçılarla birlikte yaşayan ölülere ve karanlık güçlere karşı savaştığı bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Clash for Dawn, aksiyon RPG türünün klasik bir temsilcisi olarak tanımlanabilir. Oyunda Luxis adlı şehri korumaya çalışan kahramanları yönetmekteyiz. Oyundaki hikayemiz bu şehrin Karanlık Lord tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Karanlık Lord güç ve hakimiyet için zombi ordularını topladığında karşısında durmak için birkaç kahraman öne çıkıyor. İşte biz de bu kahramanlardan biri olarak oyuna dahil oluyoruz.

Clash for Dawn'da hack and slash dinamiklerinin kullanıldığı gerçek zamanlı bir savaş sistemi mevcut. Oyun boyunca bize verilen görevleri tamamlayabilmek için zindanlara dalıyoruz, yüzlerce düşmanla savaşarak bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşiyoruz ve bu savaşları kazandıkça büyülü silah ve zırh gibi ödülleri topluyoruz. Seviye atladıkça kahramanımızı geliştirebilmemiz ve yeni yetenekler öğrenebilmemiz de mümkün.

Clash for Dawn PvP moduna da yer veriyor ve diğer oyuncularla savaşabilmenizi mümkün kılıyor.

YORUMLAR