Collavo

Collavo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Collavo, iPhone ve iPad'inizde kısa video klipler oluşturabileceğiniz ve müzik, ses kaydı ile farklılaştırabileceğiniz bir video düzenleme uygulaması.

Collavo, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz kullanabileceğiniz video düzenleme uygulamalarından biri. 8 saniyeden 32 saniyeye kadar kısa video klipleri birleştirip eşsiz bir video ortaya çıkarmanıza imkan tanıyan uygulamanın filtre seçenekleri de oldukça fazla.

Collavo, iOS tabanlı cihazların dahili kamera uygulamasında bulamayacağınız araçları kullanımınıza sunuyor. En kısa 8, en uzun 32 saniyelik video kayıtlarınıza filtre ekleyebilmenin haricinde üzerine sonradan kaydettiğiniz bir ses kaydını ve ister müzik listesinden isterseniz de film rulonuzdan seçtiğiniz bir müziği ekleyebiliyorsunuz. En güzeli de videonun, ses kaydının ve müziğin sesini kaydırıcıları kullanarak rahatlıkla dilediğiniz düzeye çekebiliyorsunuz.

Çok sayıda sonradan uygulanabilir, ücretsiz filtreler sunan Collavo, cihazınızın hem arka hem de ön kamerası ile çekim yapmanıza izin veriyor. Açılır menüden ulaşabileceğiniz kamera simgesine dokunarak ön yüz ve arka yüz kamerası arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Otomatik kayıt butonu sayesinde de tek dokunuşla önceden belirlediğiniz sürede uygulamanın kayıt yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sade, basit arayüze sahip olduğundan herkesin rahatlıkla kullanabileceğini düşündüğüm Collavo, videolara sonradan ses kaydı ve müzik ekleme olanağı ile öne çıkıyor.

Collavo Özellikleri:

  • Otomatik kayıt seçeneği ile önceden belirtilen süre kadar kayıt yapma
  • Cihazın hem ön hem de arka kamerası ile video kaydetme
  • Videolara ses kaydı ve müzik ekleme, filtrele uygulama
  • Videoları Facebook’ta paylaşma

YORUMLAR