Construction Crew 1.1 (ios)

Construction Crew

1.1
Construction Crew
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Crew'da inşaat araçlarını kullanarak bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Construction Crew, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. İlginç bir oyun konseptine sahip olan bu oyunda inşaat araçlarını kullanarak bölümlerdeki bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyun özellikle zihin çalıştıran bir oyun arayışında olan kullanıcıların dikkatini çekecektir. Hem simülasyon hem de bulmaca oyunu öğelerini kombine ettiği için Construction Crew'un hedef kitlesi bir hayli geniş.

Oyundaki araçları kontrol edebilmek için ekranda konuşlandırılmış olan yönlendirme butonlarını kullanmamız yeterli oluyor. Fakat bu noktada hem hassasiyet hem de doğru işlemleri yapmak önem kazanıyor. Bulmacanın nasıl çözüleceğini bulmuş olsak bile aracı doğru bir şekilde yönlendirip bulmacayı çözüme ulaştırmak işin başka bir boyutu.

Oyunda kullanılan gelişmiş fizik motoru gerçekçiliği pekiştiren unsurlar arasında. Etki ve tepki görüntüleri gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Oyunda 120'den fazla bölüm olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR