Cool Lock Screens

Cool Lock Screens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdaki kilit ekranlarını kişiselleştirmek ve daha güzel görünmesini sağlamak için ücretsiz olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Cool Lock Screens uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan kilit ekranlarının çok daha etkileyici bir hale getirilmesi için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem içerisindeki duvar kağıtları hem de çerçeveler ile bu amacın gerçekleştirilmesinde kullanılıyor. Kolay kullanımı ve içerisindeki temaların oldukça güzel tasarlanmış olması sayesinde kullanırken kesinlikle zorluk çekmeyeceğinize eminim.

Kilit ekranındaki duvar kağıdınızı seçebilmenin yanında tarih bilgileri için temanın belirlenmesi ve kilit açma bölgesinin ayarlanması da uygulamanın işlevleri arasında. Tüm seçenekleri kısaca değerlendirmek gerekirse;

  • Geniş kişiselleştirme seçenekleri
  • Kilit ekranına takvim ekleme
  • Kendi fotoğraflarınızı kullanabilme
  • Temalar ve şablonlar ile düzenleme

Uygulama içerisinde özelleştirme işleminin nasıl gerçekleştirilebileceğine dair çeşitli yönergeler de yer alıyor ve böylece en güzel sonuçları elde etmek için üreticisinin dikkat etmenizi önerdiği noktaları öğrenebiliyorsunuz.

Eğer iOS işletim sistemli mobil cihazların yeterince özelleştirme imkanı sunmamasından şikayetçiyseniz kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum. Cihazın performansı ya da pil tüketimi üzerinde herhangi bir negatif etkisinin olmaması da dikkatimizi çeken noktalardan birisi oldu.

YORUMLAR