Cops N Robbers 2

Cops N Robbers 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cops N Robbers 2 keyifli bir rol yapma oyunudur

Cops N Robbers 2 oyunculara Minecraft benzeri bir yapı ve görünümle keyifli bir online oyun tecrübesi sunan bir hapishaneden kaçış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hırsız polis oyunu olan Cops N Robbers 2'de West Pacific Prison adlı karayla bağlantısı olmayan bir adada yer alan bir hapishaneye konuk oluyoruz. Oyuncular bu hapishane de dilerlerse hapishaneden firar etmeye çalışan hırsızları kontrol edebiliyorlar, dilerlerse hırsızların kaçmasını engellemeye çalışan polisleri kontrol edebiliyorlar ya da hırsızların arasına sızarak polise yardım eden gizli ajanları yönetebiliyorlar. Bu sayede oyundan farklı yollarla keyif alabilmeniz mümkün oluyor.

Cops N Robbers 2'de hırsız olan oyuncuların görevi polislerin onlara verdikleri talimatları uygulamak ve uygun anda firar etme işini gerçekleştirmek. Polis olan oyuncular ise bütün hırsızlara talimatlar vermek ve onları kontrol altında tutarak firar etmelerini önlemek ile görevli. Ajanlar ise kimliklerini açığa çıkarmadan hırsızların arasından polislere bilgi sızdırmak zorunda. Oyunda hapishane içinde başlayan maceramız hapishane dışına da taşıyor. Oyuncular kendi kullanacakları silah ve aletleri tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi inşa edebiliyorlar. Ayrıca açlıklarını gidermek için ada etrafındaki hayvanları avlayabiliyorlar.

Cops N Robbers 2 multiplayer olarak oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR