Corridor Z 1.0.3 (ios)

Corridor Z

Corridor Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Corridor Z sonsuz koşu oyunu türünde bir korku oyunudur

Corridor Z, Walking Dead gibi televizyon yapımlarıyla oldukça popüler hale gelen zombi temasını işleyen ve bolca adrenalin salgılatan bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Corridor Z'de hikayemiz sıradan bir okulda başlıyor. Küçük bir şehirde sıradan bir günde öğrenciler okullarının bir cehennem olduğunu düşünmektedirler. Fakat asıl cehennem ile birkaç saat içerisinde tanışacaklardır. Okuldaki öğrenciler ve öğretmenler birer birer zombiye dönüşmüş, güvenlik güçleri durumu kontrol altına alamamışlardır. Geriye tek çözüm olarak okulu kilitlemek kalmıştır. Fakat içeride hala hayatta kalan insanlar vardır. İşte oyunda bu 3 kahramanımızın macerasına tanık oluyoruz.

Corridor Z'de sürekli peşimizden zombiler kovalarken onları yavaşlatmamız gerekiyor. Bu iş için sağımızdaki ve solumuzdaki rafları devirebiliyor ve tavandan boruları çekerek onlara engel oluşturabiliyoruz. Ayrıca yerden silahlar toplayabiliyor ve zombilere ateş edebiliyoruz. Bütün bu işleri kolayca yapabilmekteyiz. Rafları devirmek için parmağımızı sağa veya sola, tavandaki boruları çekmek için yukarıya doğru sürüklüyoruz. Yerdeki silahları toplamak için aşağıya doğru parmağımızı sürüklememiz yeterli, ateş etmek için ise ekrana dokunuyoruz.

Corridor Z oldukça güzel grafiklere sahip. Oyun akıcı bir şekilde çalışıyor, hızlı ve heyecanlı bir oynanış sunuyor.

YORUMLAR