Crazy Grandpa 1.0 (ios)

Crazy Grandpa

1.0
Crazy Grandpa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Grandpa'da kaykay üzerinde ilerleyen bir yaşlı dedeyi kontrol ediyoruz ve mümkün olduğu kadar uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Crazy Grandpa hem iOS hem de Android cihazları için mevcut olan bir sonsuz koşu oyunudur. Sonsuz koşu oyunları son dönemlerde epey popüler hale geldi ve üreticiler de farklı temalar deneyerek bu kategoride yenilikçi çalışmalar yapmak istiyor.

Crazy Grandpa da bu yönde yapılan çalışmalar doğrultusunda geliştirilmiş bir oyun. Oyunda koşan bir karakter yerine yolda kaykay üzerinde giden bir yaşlı dedeye yer vermişler. Açıkçası oyun bu yönüyle oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Fakat genel çerçevede değerlendirecek olursak orijinal bir oyun değil. Birinicisi uygulama marketlerde sonsuz koşu oyunlarından bol başka bir şey yok. İkincisi daha iyi örnekleri varken bu oyun onların yanında biraz uyduruk kalıyor.

Oyunda bu tarz oyunlar için biraz sönük kalan bir grafik modellemesine yer verilmiş. Daha iyi grafiklere ve modellemelere sahip sonsuz koşu oyunları mevcut. Yine de hali hazırda popüler olmuş sonsuz koşu oyunlarına alternatif bir şeyler arıyorsanız Crazy Grandpa’yı denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR