Critical Strike Portable

Critical Strike Portable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,934

  • Üretici

    Critical Force Entertainment

Critical Strike Portable online olarak oynayabileceğiniz bir mobil FPS oyunudur

Critical Strike Portable bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik FPS oyunu Counter Strike'taki heyecanı mobil cihazlarda yaşamamızı mümkün kılan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Critical Strike Portable'da oyuncular dilerlerse internet üzerinden diğer oyuncularla takımlar halinde savaşabiliyorlar, dilerlerse oyunu tek başlarına botlara karşı oynayabiliyorlar. Oyunda 3 farklı oyun modu yer alıyor. Bu oyun modlarından ilki Counter Strike'dan alışık olduğumuz klasik terörist - antiterörist savaşları. Bu modda rehineleri kurtarmaya veya korumaya, bomba yerleştirmeye veya imha etmeye veya rakip takımın tüm oyuncularını yok etmeye çalışıyoruz. Diğer bir oyun modu ise Team Death Match modu. Bu modda takımlar halinde sadece karşı takımın oyuncularını yok etmke için savaşıyoruz ve en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz. Son oyun modu ise Zombie Survival modu. Bu modda oyuna dahil olan bütün oyuncular özel bir SWAT ekibinin üyesi olarak üzerlerine dalga dalga saldıran zombilere karşı savaşıyor.

CS Portable görünüm olarak Counter Strike'ın ilk versiyonlarında kullanılan grafikleri kullanıyor. Oyun grafikleri bu nedenle çok yüksek kaliteli olmasa da bize nostaljik bir tecrübe yaşatmakta. Eğer mobil cihazlarınızda Counter Strike keyfi yaşamak isterseniz Critical Strike Portable'ı kaçırmayın.

YORUMLAR