Cube Rubik 1.3 (ios)

Cube Rubik

1.3
Cube Rubik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Rubik ile rubik küp (sabır küpü) oyununu iPhone ve iPad'inizde oynayın.

Cube Rubik, hesaplama, konsantrasyon ve sabır gerektiren beceri oyunu rubik küp başka adıyla sabır küpü oyununu iPhone ve iPad’imize taşıyor. Farklı renklerden oluşan küplerinden birleşiminden oluşan rubik küpün oyuna 3 boyutlu olarak başarılı bir şekilde aktarıldığını görüyoruz.

Gerçekten rubik küp oynuyormuş hissiyatı veren kaliteli ve animasyonlarla güçlendirilmiş görsellere sahip Cube Rubik oyununda küpü parmağımızı kaydırarak hareket ettiriyoruz. Dilediğimiz açıyı kolaylıkla yakalayabiliyoruz. Dilersek kilit butonuna dokunarak küpün dilediğimiz yüzünü sabitleyerek o yüz üzerinde oynama yapabiliyoruz. Kilit dışında kullanabildiğimiz iki buton daha var. Bunlardan biri küpü karıştırmaya yani yeni oyun başlatmaya, diğeri son hareketimizi geri almaya yarıyor.

Oyunda heyecanı artırmak adına puan sistemi bulunuyor. Rubik kübe ilk dokunuşumuzla birlikte süre işlemeye başlıyor. Süre sınırımız yok ancak küpü ne kadar kısa sürede tamamlarsak puanımız o kadar yüksek oluyor. Tabii ki buna aldırış etmeyip zevkine oynamanız da mümkün. Seçim sizin.