CURSE

CURSE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Curse oyun içinde grup görüşmeleri yapmanızı kolaylaştıran bir mobil uygulamadır

Curse eğer arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamayı seviyorsanız ve iletişim kurmak için pratik bir çözüm arıyorsanız işinize yarayabilecek bir oyun içi sohbet ve oyun içi mesajlaşma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sesli sohbet uygulaması olan Curse temelde oyuncular düşünülerek geliştirilmiş bir iletişim aracı. Eğer MMO, FPS gibi online olarak oynanan oyunlarda arkadşalarınızla daha iyi bir şekilde taktikleri paylaşmak ve anlık olarak iletişim kurmak isterseniz Curse kullanabilirsiniz. Curse, World of Warcraft, League of Legends, CS: GO gibi online olarak oynadığınız oyunlarda cep telefonunuz veya tabletiniz ile tamamen ücretsiz olarak sesli arama yapmanızı mümkün kılıyor.

Sesli grup görüşmesi yapmanızı mümkün kılan Curse, bilgisayarlarda kullanılan sesli grup sohbet yazılımlarının mobil versiyonu olarak düşünülebilir. Normalde bu tür grup sohbetleri için Teamspeak ve Ventrillo gibi yazılımlar tercih edilmekte. Fakat bu yazılımlarda bir sunucu kiraladıktan sonra görüşme yapabiliyorsunuz. Curse uygulamasında ise herhangi bir sunucu kiralama derdiniz olmadan tamamen ücretsiz olarak görüşme yapabilirsiniz.

Curse il arkadaşlarınızın hangi oyunları oynadığını görebilir, arkadaşlarınızla yazışabilirsiniz.

YORUMLAR