Dark Echo 1.1 (ios)

Dark Echo

1.1
Dark Echo
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    76

  • Üretici

    RAC7 Games

Dark Echo, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz insanın tüylerini ürperten bir korku oyunudur.

Dark Echo, minimalist tasarımla karşımıza çıkan ve insanın tüylerini ürperten bir korku oyunu. Mobil platformlarda korku oyunu deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların mutlaka iPhone ve iPad cihazlarında oynaması gereken bu oyun, benzersiz yapısı ve inanılmaz derecede gerginlik yaratmasıyla beğenimi kazandı. Hayatta kalmak için sese kulak verecek ve zorlukları aşmaya çalışacağız. 

Karanlıkta bir kapana kısıldık ve tehdit edici bir ses bize yol gösteriyor. Ne yapardınız? Kendimden örnek verecek olursam, iliklerime kadar korktum. Karanlık bir ortamda dünyayı algılayabilmek için tek yol hem ses hem de ruhları yutan korkunç korkunç kötülüğe sahip bir ses Dark Echo oyununda karşımıza çıkıyor. Minimalist bir tasarımla korku ambiyansını çok iyi yansıttığını düşündüğüm oyunda, hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunun amacının sadece hayatta kalma olması bile etrafına birçok korku öğesi sığdırmak için yeterli oluyor. 

Oyunun kontrolleri oldukça açık ve kolay, çözmekte zorlanmayacaksınız. İyi bir korku deneyimi için kulaklık kullanmanız ve çıktığınız yolculukta sesi ayarlamanız sizin yararınıza olacaktır. 80 seviyeden oluşan bu hayatta kalma oyununda keşfederek ilerleyecek, bulmacaları çözecek ve en önemlisi hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tehdithar sesin sizi ele geçirmesine izin vermeyin!

Kalp atışlarınızı dahi duyabileceğiniz bu gerilim dolu oyunu bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olduğunu söylemeliyim. Buna rağmen mutlaka satın almanız ve bu deneyimi yaşamanız gerektiğini düşünüyorum. Verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla alacağınız Dark Echo'yu oynamanızı mutlaka öneririm. 

YORUMLAR