Darkstone

Darkstone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darkstone ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Darkstone iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Darkstone ilk olarak bilgisayarlarımıza 1997 yılında çıkış yapmış olan bir RPG oyunuydu. Bu klasik RPG efsanesinin mobil cihazlara uyarlanmış yeni sürümü bize uzun saatler süren bir eğlence vaad ediyor. Darkstone'da hikate fantastik bir dünya olan Uma topraklarında geçiyor. Uma toprakları Lord Draak adlı bir şeytan hizmetkarları tarafından tehdit edilmektedir. Lord Draak'ın kontrolünde olan birlikteler Uma çapında terör yaratırken yoluna çıkan herşeyi yakıp yıkmaktadırlar. Biz ise bu ortamda masum insanların son umudu olarak Lord Draak karşısına çıkan kahramanları kontrol ederek hikayeye dahil oluyoruz.

Darkstone'da maceralarımız bizi zindanların karanlık derinliklerine sürüklerken yüzlerce farklı düşmanlarla karşılaşıyoruz. Zindanları keşfederken yeni silahlar bulabiliyor ve daha güçlü düşmanlarla yüzleşebiliyoruz.Oyunda ilerledikçe kahramanımız yeteneklerini ve büyülerini geliştirebilmekteyiz.

Darkstone'da bize 8 farklı kahraman sınıfından birini seçebilme imkanı verilmekte. Bu kahramanlar sahip oldukları farklı yetenekler sayesinde bize farklı oynanışlar sunuyor. Bu sayede oyun kendini tekrar oynatabiliyor.