DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 0.9.5 (ios)

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak, iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak size soluksuz bir aksiyon vaat eden bir mobil oyundur.

Tek oyunculu olarak hikayeye bağlı ilerlenen mobil oyunda 3D shooter tarzı bir oyun mekaniği kullanılıyor. Oyunun en cazip noktası da kuşkusuz hikayesi. Birkaç ay önce gizli bir araştırma merkezinden ölümcül bir virüs insanoğlunun üzerine salınmıştır. ‘Dead Plague’ ismiyle anılan bu ölümcül virüs sıcak ve tropikal coğrafyada hızlıca yayılır. İnsan türünü zombiye dönüştüren bu virüsün yayılmasını engellemek adına ‘BIOCORP’ adında bir örgüt kurulur.

Oyun boyunca BIOCORP örgütünün bir parçası olarak mücadele verilecektir. Göreviniz ise virüsün yayılmasını engellemek ve virüsün yayılma sebeplerini araştırmak olacak. Tabi tüm bunları yapmak kolay olmayacak. Oyun boyunca zombilerin saldırılarından korunmalı ve riskli bölgelerde DNA örnekleri toplamak durumundasınız.

Sürükleyici bir aksiyonun yaşandığı DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak mobil oyununu tek oturuşta bitirmek isteyeceksiniz. GameSpire yapımı bu mobil oyunu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.