Deadwalk: The Last War

Deadwalk: The Last War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadwalk: The Last War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Deadwalk: The Last War internet üzerinden diğre oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Deadwalk: The Last War'da alışageldiğimiz zombi hikayelerinden biraz farklı bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda herşey gizli biyolojik bir silahın yeryüzünde aktifleştirilmesi sonucu başlıyor. Bu biyolojik silah devreye girdiğinde ölümcül bir virüsü hızlı bir şekilde dünyaya yayıyor ve insanların büyük bölümünü zombilere dönüştürüyor. Sonrasında ise şehirler yıkılıyor, medeniyet geçmişte kalan bir düzen haline geliyor. Hayatta kalan insanlar zombilerle savaşmak için kolları sıvıyor. Zombiler de sürekli yenilenerek savaşa devam ediyor. Bu değişen dünya düzenin tanrılar da el atıyor ve böylece Deadwalk: The Last War'daki fantastik evren oluşuyor. Biz bu dünya düzeninde zombiler veya insanlar olabiliyoruz.

Deadwalk: The Last War'da tarafımızı seçiyoruz ve karargahımızı inşa ediyoruz. Sonrasında ise ordularımızı oluşturan birimleri üretmeye başlıyoruz. Sıradan zombiler veya askerlerin haricinde savaş araçları, mutasyona uğramış zombiler ve özel kahramanlar ordumuza katılabiliyor. Zeus, Hades, Thor ve Odin gibi mitolojik tanrılar ise süper güçleriyle bize destek veriyor.

Deadwalk: The Last War'da dilerseniz diğer oyuncularlar ittifaklar oluşturabiliyorsunuz. Oyunda diğer oyunculara saldırabilmeniz ve kaynak ele geçirebilmeniz de mümkün. Türkçe desteğine sahip olan Deadwalk: The Last War göze hoş görünen grafiklere de yer veriyor.

YORUMLAR