Detective Dixie: The Revenge of Wishteria

Detective Dixie: The Revenge of Wishteria
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Detective Dixie, suç olaylarını aydınlatmaya çalıştığımız ilginç ve sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Detective Dixie: The Revenge of Wishteria, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir dedektiflik oyunu olarak öne çıkıyor. Son derece kaliteli bölüm tasarımları ve sürükleyici hikaye akışıyla beğenimizi kazanan bu oyunda sır perdelerini aralamaya çalışıyoruz.

Önümüze konan suç dosyalarını çözebilmek için olay mahallerini ziyaret etmemiz ve delilleri toplayarak tanıklarla konuşmamız gerekiyor. Tüm bilgileri topladıktan sonra ise mantıklı açıklamalar yaparak suçun nasıl işlenmiş olabileceğini ve suçluyu bulmaya çabalıyoruz.

Bu olay örgüsünde karşımıza çok sayıda mini bulmaca oyunu çıkıyor. Bunların her biri basit dinamikler üzerine kurulu oldukları için her seferinde yeni bir oyun oynuyormuş hissine kapılmıyoruz. Buna ek olarak kontroller de gayet kolay kullanılabiliyor. Objelerin üzerine tıklayarak etkileşime geçebiliyoruz.

İçinizde dedektif ruhu varsa ve bulmaca oyunlarından zevk alıyorsanız Detective Dixie: The Revenge of Wishteria'yı denememek için hiçbir sebebiniz yok.