Devilian

Devilian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devilian, farklı savaş modlarında şeytani güçlere karşı mücadele ettiğiniz sürükleyici bir iOS oyunu.

Devilian, yarı şeytan kahramanlardan ordu kurup şeytani birliği parçalamamızı isteyen, aksiyon rpg türüne alabileceğimiz kaliteli bir yapım. iOS platformunda da – sürpriz şekilde – ücretsiz indirilmeye açılan oyunda farklı savaş modlarında karanlık güçleri ait oldukları yere; cehenneme göndermek için mücadele ediyoruz.

Orta kalite görsellerine rağmen yüksek boyutlu olmasıyla şaşırtan Devilian, bizleri yarı insan yarı şeytan kahramanlarla intikam yolculuğuna çıkarıyor. Yerine geçebildiğimiz karakterler oldukça ilgi çekici. Öbür dünyadan geldiği söylenen sevimli Elin, büyücü Ayla ve şövalye Kylar Devilian savaşçıları arasında. Savaştıkça kendilerini geliştiren, daha da güçlenen kahramanlarınız belli bir varlıkla savaşmadıklarından işleri oldukça zor. Bu noktada devreye giren kişi tabii ki biziz.

Sefer, akın, arena, zindan, cehennem kulesi ve daha birçok savaş modunda şeytani birliğe karşı tek başımıza veya diğer oyuncularla birlik olup savaştığımız oyunun bence önemli eksisi Türkçe olmaması. Desteklenen birçok dil arasında Türkçe olmaması kötü.