DiDi 1.2.2 (ios)

DiDi

DiDi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DiDi uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad'lerinizde arkadaşlarınıza internet üzerinden sesli aramalar yapabilirsiniz.

DiDi uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarda kullanabileceğiniz bir ücretsiz arama yapma ve mesaj gönderme uygulaması. Uygulama internet bağlantısı kullanarak arama yapmasına rağmen ses kalitesi oldukça yüksek ve standart çağrılardan pek bir farkı bulunmuyor. Bu temiz ses aktarma özelliği sayesinde pek çok benzer mesajlaşma uygulamasından daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca sahip olduğu temiz arayüz sayesinde menüler arasında kaybolmak pek mümkün değil. Sesli aramalar yapmak istemeyenler için yazılı mesaj ve fotoğraf mesajı gönderme imkanı da tanıyan uygulama, ayrıca fotoğraf paylaşımlarının arkaplanına sesinizi eklemenize de olanak tanıyor.

256 bitlik askeri düzey bir şifreleme mekanizması kullanan DiDi, böylece iletişiminizin her zaman güvenli kalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, hizmetinin web arayüzünden de kullanılabilmesi sayesinde hem mobil kullanıcılarla hem de web başındaki PC kullanıcılarıyla da iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.

Tarihçenizi depolamanız için 10TB’lık bir tarihçe deposu kullanan uygulama sayesinde tüm kontaklarınızla iletişiminizi yeniden görüntüleyebilirsiniz. Birebir iletişimin yanında grup sohbetlerine de izin vermesi sayesinde tüm arkadaşlarınızla aynı anda sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir reklam barındırmaması ise benzer pek çok uygulamanın önüne geçmesine imkan tanıyor.