Diyetkolik.com 6.0 (ios)

Diyetkolik.com

6.0
Diyetkolik.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diyetkolik.com, sağlıklı beslenmekten ödün vermeden kilo vermek isteyen kullanıcılara hitap eden bir seçenek.

Diyetkolik.com, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış, kullanıcılara sağlıklı yoldan kilo verdirmeyi amaçlayan bir diyet uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde metabolizmamızın çalışma düzenini bozmadan, sağlıklı yoldan kilo verebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi sağlıklı beslenmek günümüz şartlarında pek dikkat edilmeyen unsurlar arasında. Günlük hayatın yoğunluğu ve vakit darlığı derken birço kkişi yediklerine dikkat etmiyor ve bunun neticesinde kilo alıyor. Diyetkolik.com ise kullanıcıları neler yemeleri gerektiği konusunda bilgilendiriyor ve daha sağlıklı beslenmelerini sağlıyor. Uygulamanın tek özelliği diyet programları sunması değil aynı zamanda bizleri egzersiz yapmamız konusunda cesaretlendirmesi.

Diyet ve sağlık uzmanları her seferinde diyetin tek başına yeterli olmadığını, zayıflama programlarının mutlaka egzersizle desteklenmesi gerektiğini vurguluyorlar. Diyetkolik.com bu konuda kapsamlı bir yol gösterici olarak görev yapıyor ve kullanıcılara nasıl egzersiz yapmaları gerektiği konusunda da yardım ediyor.

Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat aylık veya 3 aylık süreçlerle ödeme yapmak gerekiyor. Aylık ücret 24.99 TL, 3 aylık abonelik de 56.99 TL olarak belirtilmiş. Açıkçası ücretler bir nebze fazla. Fakat yine de diyetisyene gitmeden, evinizde sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız Diyetkolik.com'u kullanabilirsiniz.

YORUMLAR