Do!

Do!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için hazırlanan Do! uygulamasıyla ücretsiz olarak en kolay yoldan yapılacaklar listelerinizi tutabilirsiniz.

Do! uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının beğeneceklerine inandığım yapılacaklar listesi uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Benzer pek çok uygulamanın aksine çok sade ve basit bir yapıya sahip olan uygulama, böylece karmaşık işlevlere ihtiyaç duymayan ve listelerini en kolay yoldan oluşturmak isteyen kullanıcılar için yeterli bir araç haline geliyor.

Uygulamada listenizi eklediğiniz not defteri oldukça gerçekçi görünüyor ve çeşitli renk seçeneklerini kullanarak listelerinizdeki maddeleri ekleyebiliyorsunuz.Eklediğiniz maddeler sanki el yazınızla yazılmış gibi göründükleri için oldukça doğal bir şekilde notların okunması mümkün hale geliyor. Ayrıca sayfa çevirme işlemleri sırasında oynatılan sesler ve animasyonlar da bu doğallığı destekleyebilecek şekilde düzenlenmiş.

Yapılacaklar listelerinizi koruyabilmek için şifreler de ekleyebiliyor ve elinizdeki tüm listelerin arasında çeşitli filtreleme seçenekleri ile daha kolay bir şekilde dolaşabiliyorsunuz. Elbette yapılacaklar listelerine tarihler eklemek, etiketlemek ve font değişiklikleri yapmak da mümkün.

Bahsettiğimiz özelliklerin dışında çok fazla özellik olmadığı için geniş listeler ve detaylı notlar almak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olmayacağını söyleyebilirim. Uygulama içerisinde bulunan reklamları kaldırmak için kullanabileceğiniz satın alma seçenekleri de mevcut ancak ek özellikler kazandırmak için herhangi bir satın alma bulunmuyor.

Eğer sade, kullanışlı, hızlı ve basit bir yapılacaklar listesi uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin.

YORUMLAR