Dodo Master Pocket

Dodo Master Pocket
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dodo Master Pocket kaliteli grafikleri, ses efektleri ve bölüm tasarımlarıyla dikkat çeken eğlenceli bir platform oyunudur.

Dodo Master Pocket platform oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir yapım ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunda gizemli ve karanlık bir mekanda hapsolmuş devekuşuna yardım edip kaçmasını sağlıyoruz.

Toplamda 80 benzersiz bölüme sahip olan oyunda her şey beklediğimiz gibi ilerlemiyor. Karşımıza beklenmedik zamanlarda çıkan engeller ve tuzaklar bizi yolumuzdan alıkoymaya çalışıyor. Böyle zamanlarda göstereceğimiz anlık tepkiler bölümlerin gidişatı üzerinde büyük etkiye sahip olacaktır.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kesinliğin ve hızın gerektiği zamanlarda bile bu kontrol mekanizması sorunsuzca işliyor. Göz alıcı grafiklerle paralel kaliteye sahip olan ses efektleri oyundan alınan keyfi artırıyor. Bu keyfi en üst seviyeye çıkartmanız için oyunu kulaklıkla oynamanızı tavsiye ediyorum.

Kısa bir süre için ücretsiz olarak sunulan bu oyun tekrar eski fiyatı olan 6.49 TL’ye geri çekilmeden hemen oynamanızı tavisye ediyorum.

YORUMLAR