Doktorsitesi

Doktorsitesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doktorsitesi uygulaması üzerinden ihtiyaç duyduğunuz alanda hizmet veren birçok uzman doktora kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

145.000’i aşkın doktorun yer aldığı Doktorsitesi uygulamasıyla ihtiyaç duyduğunuz alandaki doktorlara iOS cihazlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2004 yılından bu yana hizmet veren Doktorsitesi.com’un iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş sürümü olan Doktorsitesi uygulamasıyla birçok alanda hizmet veren doktorlara anında ulaşabiliyor, randevu alabiliyor ve hatta merak ettiklerinizi sorabiliyorsunuz. Doktorların kişisel sayfalarında iletişim bilgileri, hakkında sayfası, videolar, makaleler ve yorumları inceleyebiliyor, tanıdığınız doktorları takip edebiliyor ve yorum bırakabiliyorsunuz.

Cihazınızın konum özelliğini aktifleştirdikten sonra etrafınızdaki doktorları görebileceğiniz uygulamada, doktorları uzaklıklarına göre, uzmanlık alanlarına göre ve şehirlere göre listeleme özelliği de bulunuyor. Eğer siz de birçok alanda hizmet veren uzman doktorlara ulaşmak, randevu almak ya da soru sormak istiyorsanız Doktorsitesi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR