DonutCat 1.3 (ios)

DonutCat

1.3
DonutCat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DonutCat ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan sevimli kedinizi kullanarak engelleri aşmaya başlayın.

DonutCat oyunu, iPhone ve iPad sahiplerinin deneyebilecekleri Flappy Bird benzeri ilerlemeli aksiyon oyunları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok basit bir mantığa sahip olan oyun, içerisindeki sevimli kedi karakteri sayesinde göz okşayan bir hale de geliyor diyebilirim.

Oyundaki temel amacımız, donut yiyen kedimizi kullanarak karşımıza çıkan engelleri aşmak. Bir yandan engelleri aşarken altın ve papatyaları toplamamızın gerekmesi ise işleri biraz daha zora sokarak oyunu gerçek bir macera haline getiriyor. İlk bölümlerde yavaş bir şekilde hareket eden ve nadir engellerle karşılaşan kahramanımız, bölümler ilerledikçe daha hızlı bir şekilde hareket ediyor ve bu esnada engellerin zorluğu ve sıklığı da artıyor.

Oyunun grafikleri 8 bit formatında hazırlanmış ve sesler de grafiklerle uyumlu bir şekilde atmosferi tamamlıyor. Ayrıca genel olarak oyunun atmosferinin güçlü bir şekilde düzenlenmiş olması, animasyonların da katkısıyla oyun zevkini katlıyor denilebilir. Özellikle Flappy Bird tipindeki oyunlardan hoşlanan kullanıcıların göz atmadan geçmek istemeyeceklerine inanıyorum.

DonutCat'teki altınları topladıkça bölümlere ölseniz de devam etme hakkı kazanıyorsunuz. En yüksek skoru alan kullanıcılar ise hem puan sıralamasına girebiliyor, hem de skorlarını Facebook ve Twitter üzerinden dostlarına duyurabiliyorlar. Böylelikle arkadaşlarınızla çekişmeli puan mücadeleleri içerisine girebiliyorsunuz.

Yeni ve eğlenceli bir ilerlemeli oyun arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken oyunlar arasında olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR