Doodle Tanks 1.0 (ios)

Doodle Tanks

1.0
Doodle Tanks
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Tanks'ta elimizdeki parçalardan yenilerini üreterek tank tasarlamaya çalışıyoruz.

Doodle Tanks, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Doodle God, Doodle Devil gibi oyunları oynayanlar Doodle Tank'ın da ne tarz bir oyun olduğunu az çok tahmin edeceklerdir. Diğer Doodle ismini taşıyan oyunlar gibi bu oyunda da yeni şeyler yaratmaya çalışıyoruz.

Doodle Tanks'ta kendi tanklarımızı tasarlama şansına sahip oluyoruz. Bunu yapabilmek için elimizde olan parçaları başka parçalarla birleştirerek yenilerini oluşturmamız gerekiyor. Yenilerini de tekrar başka parçalarla birleştirerek yine yeni parçalar oluşturmak zorundayız. Bu şekilde devam ederek oyunda sunulan tüm parçaları açmamız gerekiyor. Bun parçaları tank tasarlamak amacıyla kullanabiliyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de tankların tarihsel rolleri hakkında bilgi vermesi. Buna ek olarak hangi tankın ne gibi özelliğe sahip olduğu da oyun esnasında çıkan ekranlarda biz oyunculara yansıtılıyor.

Her yaştan oyunsevere hitap eden Doodle Tanks, bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR