Dora's Christmas Carol Adventure

Dora's Christmas Carol Adventure
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dora's Christmas Carol Adventure, okul yaşına gelmemiş çocukların evde eğitimini sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz hem eğlenceli hem de öğretici bir iOS oyunu.

Dora's Christmas Carol Adventure, çocuklarınıza eğitim verebilmek için kullanabileceğiniz eğlenceli bir iOS oyunu. 6.49 TL ücret ile satılan oyun sayesinde çocuklarınız hem eğlenebilir hem de öğrenebilir.

Macera oyunu tadında olan Carol Adventure, yılbaşı temasında hazırlanmış. Oyunun desteklediği diller ise İngilizce, Fransızca ve İspanyolca. Türkçe desteği olmamaması büyük bir eksikli tabi ama İngilizce öğrenmek isteyhen çocuklarınıza biraz yardım ederek oyunu oynamalarını sağlayabilirsiniz.

Okuma, izleme ve oyun oynama gibi etkinlikler bulunan oyunda aynı zamanda şarkılar ve animasyonlar bulunuyor. Noel Baba'nın nereden ve nasıl geldiğini anlatan oyunda çocuklarınız Noel Baba hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyor.

Çocuklarınızın iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceği eğlenceli ve eğitici bir oyun arıyorsanız Dora's Christmas Carol Adventure'ı satın alarak onlarla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR