Double Dragon Trilogy 1.2 (ios)

Double Dragon Trilogy

1.2
Double Dragon Trilogy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Double Dragon Trilogy klasik atari oyununun mobil versiyonudur

Double Dragon Trilogy eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu geçirdiyseniz ve o dönemde atari salonlarına giderek arcade oyunlarını sıkça oynadıysanız kolayca hatırlayacağınız Double Dragon oyunlarını günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getiren bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz side scroller türünde bir aksiyon oyunu olan Double Dragon Trilogy, kendisiyle aynı dönemde çıkmış diğer atari oyunlarını mobil cihazlara taşımakta başarılı bir iş çıkarmış Dotemu firması tarafından geliştirilmiş. Bir üçleme olan Double Dragon Trilogy, sersinin ilk oyunu Double Dragon, ikinci oyunu Double Dragon 3: The Revenge ve üçüncü oyunu olan Double Dragon 3: The Rosetta Stone'u içermekte. Oyunda dövüş sanatları üzerinde usta olan iki kardeş Billy ve Jimmy'nin hikayesi konu alınıyor. Kardeşlerin macerası Billy'nin kız arkadaşı Marian'ın Black Shadows çetesi tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Kardeşler Marian'ı kurtarabilmek için uzun bir yolculuğa çıkıyorlar. Biz de onlara bu yolculukta eşlik ediyoruz. 

Double Dragon Trilogy'de ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe bölüm sonu canavarlarıyla heyecanlı savaşlar aparak bölümleri geçebiliyoruz. 2 farklı oyun modu içeren Double Dragon Trilogy'nin kontrollerini tercihlerinize göre yapılandırabilmeniz de mümkün.

Eğer retro oyunlardaki eğlenceyi özlüyorsanız Double Dragon Trilogy'i kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR