Double Trouble Chase 1.0 (ios)

Double Trouble Chase

1.0
Double Trouble Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Double Trouble Chase, aynı anda iki farklı karakteri kontrol etmeye çalıştığınız bir beceri oyunu.

Double Trouble Chase, Tower Dash, Spider Square, Running Circles oyunlarıyla tanıdığımız Tower Dash’in iOS platformuna özel çıkardığı yeni oyunu. İster tek başımıza istersek te sıra tabanlı olarak arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz oyunda aynı anda iki karakteri kontrol etmeye çalışıyoruz.

Görsel açıdan zayıf olmasına karşın eğlendiren, boş zamanlar için ideal oyunlar arasında gördüğüm Double Trouble Chase’de engellerle dolu bir platforma aynı anda tırmanmaya çalışan iki karakteri yönlendiriyoruz. Ekranın sağ ve soluna dokunarak karakterleri ilerletebiliyoruz ancak ekran ortadan ikiye kesik olduğundan işimiz çok kolay değil.

iPhone ve iPad’in yanı sıra Apple TV’mizde oynayabildiğimiz beceri oyununda tek, arkadaşlarımızla yerel veya çoklu oyuncu modu seçenekleri bulunuyor. Çoklu oyuncu modu sıra tabanlı olduğundan fazla zevk vermiyor. Apple TV’de aynı ekranda 8 kişiye kadar oynamayı destekliyor. En iyisi tek başınıza oynamak. Tek elle oynamalık oyun arıyorsanız Double Trouble Chase’i tavsiye ederim.