Downtown Showdown

Downtown Showdown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Downtown Showdown mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir şehir simülasyonudur

Downtown Showdown eğer yaratıcılığınızı konuşturarak kendi metropol şehrinizi inşa etmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil şehir simülasyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir şehir simülasyonu olan Downtown Showdown'da hem kendi şehrimizi inşa ediyoruz, hem de düşman şehirlerle savaşıyoruz. Oyunda kendi şehrimizi inşa edebilmemiz için bize yüzlerce farklı bina seçeneği sunuluyor. Bu binalar farklı ihtiyaçlara hitap ettikleri gibi farklı temalara da sahipler. Bu sayede şehrimize kendi tercihlerimize özel bir görünüm de kazandırabiliyoruz.

Downtown Showdown'da şehrimizi kurduktan sonra sıra ordumuzu inşa etmeye geliyor. Çeşitli birimleri ve süper güçlere sahip canavarları üreterek ordumuzu geliştirebiliyoruz. Bu orduyu ise rakip şehirlere saldırmak ve kaynaklarını ele geçirip kendi şehrimizi geliştirmek için kullanabiliyoruz. Oyuında dilerseniz arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak birbirinizi destekleyebilir ve birbirinizin şehirlerini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR