Dragon Raja MX

Dragon Raja MX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Raja MX, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen hikayesini bir fantastik Kore romanından alan orijinal ve sürükleyici bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz Dragon Raja MX mobil oyunu, fantastik savaş ögeleri içeren heyecan verici bir tür aksiyon oyunudur.

Kore yapımı bir oyun olan Dragon Raja MX hikaye bazlı rol yapma oyunu tarzında ilerleyen bir mobil oyundur. Oyunun hikayesinin de bir fantastik Kore romanından uyarlandığını belirtelim. Oyunda orijin dil olan Korece’nin dışında İngilizce dil seçeneği de bulunuyor.

Mobil oyun standartlarına göre şaşırtıcı düzeyde kaliteli grafiklere sahip olan Dragon Raja MX, bir PC ya da konsol oyunuyla rahatlıkla kıyaslanabilir gibi görünüyor. Zira oyunun bir videosunu izlediğinizde ya da ekran görüntülerine baktığınızda bir öncelikli olarak Dragon Raja MX’i bir PC oyunu sanmanız oldukça olağandır.

Aksiyonun sonuna kadar yaşandığı Dragon Raja MX mobil oyununda akıcı ve hızlı seyreden bir dizi dövüş sahnelerine eşlik edeceksiniz. Her biri farklı dövüş tarzlarına sahip birçok karakter alternatifiniz olan Dragon Raja MX oyununda birçok dövüş figürünü icra etmenize rağmen oyunun kontrolleri oyun akışına uygun olarak elinize rahat oturacak şekilde ayarlanmış durumda. Heyecan tufanı Dragon Raja MX mobil oyununu AppStore’dan iPhone ya da iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR