Dream Chaser 1.1 (ios)

Dream Chaser

1.1
Dream Chaser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dream Chaser aksiyon dolu bir sonsuz koşu arayan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Dream Chaser hem iPad hem de iPhone’larınıza indirebileceğiniz aksiyon dolu bir sonsuz koşu oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyundaki temel amacımız peşimizden koşan düşmanlardan kaçmak ve önümüze çıkan engelleri başarıyla aşmak.

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor olsa da uygulama içi satın almalar mevcut. Elbette ki bu satın almalar zorunlu değil fakat oyun gidişatında belli bir etkiye sahip. Toplamda 26 farklı göreve sahip olan oyunda her bölüm farklı bir yapıya sahip.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da görevler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler görece olarak daha kolay bir yapıya sahip. Birkaç bölüm sonra daha zor bölümlerde mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Oyunda kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Cihazımızı sağa ve sola eğimlendirerek karakteri yönetebiliyoruz.

Dream Chaser muhteşem grafikleriyle de dikkat çekiyor. Sonsuz koşu oyunlarının çok azında bu denli kaliteli grafikler görmüştük. Dream Chaser’ın yapımcıları bu konuda epey kafa yormuşa benziyor.

YORUMLAR