Drone: Shadow Strike 1.1.59 (ios)

Drone: Shadow Strike

Drone: Shadow Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    131

  • ÜRETİCİ

    Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Drone: Shadow Strike kaliteli ve macera dolu bir aksiyon oyunu arayanların denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

Drone: Shadow Strike aksiyon bazlı bir oyun özlemi çekenler için mutlaka denenmesi gereken seçenekler arasında yer alıyor. Tablet ve akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen bu oyundaki temel amacımız insansız hava uçağımızı kullanarak düşman birliklerini alt etmek.

Oyunda aksiyon bir an olsun bile düşmüyor. Sürekli gelen düşman araçları ve piyadelerini üst düzey silahlarımızla avlamaya çalışıyoruz. Toplamda 7 farklı insansız hava uçağını kullanabilme şansına sahibiz. Elbette bu uçakları farklı silahlarla donatabiliyoruz.

Roketler, füzeler ve daha pek çok farklı silah çeşidi emrimizde. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de birimlerin upgrade edilebiliyor olması. Bu sayede para kazandıkça birimlerinizi geliştirebilir ve düşmanlara karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Toplamda 280 göreve sahip olan Drone: Shadow Strike aksiyon dolu bir oyun arayanlar tarafından uzun saatler boyunca keyifle oynanacaktır. Üstelik tamamen ücretsiz.

YORUMLAR