DuckTales: Remastered

DuckTales: Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DuckTales: Remastered klasik platform oyununu mobil cihazlarımıza yenilenmiş haliyle taşıyan bir oyundur

DuckTales: Remastered, Disney'in en sevilen çizgifilm kahramanlarından olan Varyemez Amca ve yeğenlerinin maceralarını konu alan klasik platform oyununun yenilenmiş ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu eğlenceli Varyemez Amca oyunu aslında ilk olarak 1980'li yılların sonunda DuckTales adıyla Nintendo oyun konsolu NES için yayınlanmıştı ve büyük bir beğeni kazanmıştı. Aradan geçen yılların ardından bu platform klasiği elden geçirildi, geniş ekranlar ve dokunmatik kontrollerle uyumlu hale getirildi. Böylece DuckTales'in sunduğu eğlenceyi mobil cihazlarımızda yaşayabilir hale geldik. DuckTales: Remastered'a bir yandan Varyemez Amca'yı kontrol ederek dünya çapındaki 5 büyük hazine peşinde koşuyoruz, diğer yandan da sevimli yeğenlerimizi kötü büyücü Magica De Spell ve Beagle çetesinin elinden kurtarmaya çalışıyoruz. Maceramız bizi kimi zaman dünyanın en yüksek noktası olan Himalayalar'ın tepesine taşırken kimi zaman Amazon ormanlarına yönlendiriyor. Afrika madenleri, Kont Drakula'nın anavatanı Transilvanya ve hatta Ay yüzeyi ziyaret edeceğimiz diğer mekanlar.

DuckTales: Remastered'da bizi kuvvetli bölüm sonu canavarları da bekliyor. Heyecan dolu bu bölüm sonu canavarlarını yendiğimizde bir sonraki bölüme geçebiliyoruz. Ayrıca oyun içerisine bize geçici avantajlar sağlayan bonuslar da serpiştirilmiş. Kaliteli 2 boyutlu 8 bit grafikler renkli ve canlı görünüyor. Bluetooth kontrol cihazlarıyla oynayabileceğiniz DuckTales: Remastered'da başarı kazandıkça orjinal sanatsal çizimlerin de kilidini açabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR