Düello

Düello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    70

  • Üretici

    Doğan TV Holding

Düello, çeşitli kategorilerde yarışacağınız farklı modlar içeren tamamen Türkçe ve ücretsiz bilgi yarışması oyunu.

Düello, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz tamamen Türkçe çevrimiçi bilgi yarışması oyunu. Çeşitli kategorilerde bilginizi sınamanıza imkan tanıyan oyunda rakiplerinizi Türkiye genelinden seçebildiğiniz gibi Facebook arkadaşlarınıza karşı da yarışabiliyorsunuz.

Düello’yu benzerlerinden ayıran en önemli özelliği soruların Türkçe yöneltilmesi ve Türk oyuncuların katılması. Online tabanlı olduğundan farklı modlarda oynayarak çok daha keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. En iyi olduğunuzu düşündüğünüz kategoride süreye karşı yarışma, Facebook arkadaşlarınıza meydan okuma veya ödüllü turnuvulara katılma şansına sahipsiniz.

Sinema, tarih, müzik, spor, genel kültür, edebiyat gibi bilgi yarışmasında olması gerekli tüm kategorileri sunan Düello’da hangi modda oynarsanız oynayın süre karşı yarışıyorsunuz. Bir yandan ardı arkası kesilmeyen sorular, bir yandan işleyen süre, diğer yandan gerçek kişiye karşı oynamanız heyecanı artırıyor. Bilginizi sınayabileceğiniz harika bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR