Dungelot: Shattered Lands 1.26 (ios)

Dungelot: Shattered Lands

Dungelot: Shattered Lands
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungelot: Shattered Lands mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Dungelot: Shattered Lands eğer fantastik hikayeleri seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir rol yapma oyunu olan Dungelot: Shattered Lands'da şan, şöhret ve ganimet peşinde koşan kahramanlarla fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyuna kahramanımızı seçerek başlamaktayız. Oyunun başında sadece bir kahraman açık; fakat oyunda ilerledikçe diğer kahramanların kilidini açabiliyoruz. Kahramanlarımızın farklı yeteneklere sahip olmaları ve farklı oynanış stilleri sunmaları oyunu tekrar tekrar oynamanıza imkan tanıyor.

Dungelot: Shattered Lands'da zombi inekler, sümüksü dev mantarlar gibi ilginç düşman türleri bizi bekliyor. Bu canavarları yok ettikçe ve görevleri tamamladıkça kahramanımız tecrübe puanı kazanıyor ve belli bir yerden sonra seviye atlayarak yeni yetenekler öğreniyor. Oyun boyunca karşımıza güçlü bölüm sonu canavarları da çıkmakta. Bu canavarları yok ettiğimizde ise büyülü silah ve zırhlar ile değerli ganimetlere sahip olabiliyoruz.

Dungelot: Shattered Lands oyunculara keşfedilmek üzere 3 farklı dünya sunuyor. Bu dünyalarda çeşitli mini oyunlar da bizi beklemekte.