Dungeon Warfare 1.0 (ios)

Dungeon Warfare

1.0
Dungeon Warfare
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Warfare mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Dungeon Warfare eğer heyecan dolu bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil kule savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Dungeon Warfare'de ilginç bir hikaye bizi bekliyor. Normalde rol yapma oyunlarında çeşitli kahramanları yöneterek zindanlara dalar ve canavarlarla savaşarak ganimetleri toplamaya çalışırız. Dungeon Warfare'de ise bu zindanların sahibinin yerine geçiyoruz ve hazinelerimizi maceracılara kaptırmamak için savaşıyoruz. Zindan lordu olarak da kullanabileceğimiz silahlarımız ölümcül tuzaklar.

Dungeon Warfare'de düşmanlarımız bize dalga dalga saldırıyorlar. Bu dalgaları durdurabilmek için tuzakları yerinde kullanmamız gerekiyor. Oyunda 26 tuzak türü yer almakta ve bu tuzaklar kendilerine has özelliklere sahipler. Bize saldıran düşmana göre uygun tuzak türünü seçmemiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe de para ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Kullandığımız tuzakları geliştirebilmemiz de mümkün. Her tuzak için 3 yükseltme seviyesi sunuluyor.

Dungeon Warfare retro tarzda grafikleri yine aynı tarzda ses efektleri ve müzikler ile bileştiriyor.

YORUMLAR