Dwarfs & Dragons

Dwarfs & Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dwarfs & Dragons, tamamen ücretsiz olarak sunulan sürükleyici ve ilginç bir strateji oyunu.

Dwarfs & Dragons, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici bir strateji oyunu arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hemen iOS cihazlarımıza indirdik ve inceledik.

Oyunda ilginç bir hikayeye yer veriliyor. Konuya göre goblinler ejderhaların yumurtalarını çalmış ve dostlarını hapsetmişlerdir. Ejderhalar yumurtaları ve arkadaşlarını yalnız başlarına kurtaramayacaklarını anlayınca cücelerden yardım istemişlerdir. Bu noktada biz devreye giriyor ve cücelerin kontrolünü ele alıyor ve goblinlere karşı tüm gücümüzle savaşıyoruz.

Bu zorlu görevde başarılı olabilmek için stratejik düşünmeli ve hızlı karar vermeliyiz. Üssümüzü adada kurduğumuz için etraftan gelebilecek saldırılara karşı savunma birimleri inşa etmeliyiz. Elbette savunma kadar saldırı da önemli bir yere sahip. Dİğer oyunculara saldırarak stratejik üstünlük kurma şansına sahip oluyoruz.

Fantastik bir oyun olmasının neticesinde oyunda farklı türden büyüler ve sıradışı yaratıklar var. Açıkçası büyüler zor zamanlarda epey işe yarıyor ve günü kurtarmamızı sağlıyor. Gerçekk oyunculara karşı savaştığımız için oyun son derece keyifli ilerliyor.

Aradığınız şey ücretsiz ve kaliteli bir strateji oyunuysa Dwarfs & Dragons beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR