Dynamite Fishing World Games 1.2.0 (ios)

Dynamite Fishing World Games

Dynamite Fishing World Games
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dynamite Fishing World Games, iPhone ve iPad'inizde çevrimiçi oynayabileceğiniz yüksek tempolu balık tutma oyunu.

Dynamite Fishing World Games, iPhone ve iPad’inizde balık tutma oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız uzun süre ekran başına kilitleneceğiniz türde bir yapım. Detaylı hazırlanmış animasyonlarla süslü görselleri ve yüksek tempolu oynanışıyla dikkat çeken oyunda balık tutmak için dinamit, füze, roket, tüfek gibi sıradışı silahları kullanıyorsunuz.

Sıradan son derece yavaş tempoda ilerleyen balık tutma oyunları sıkıcı gelmeye başladıysa Dynamite Fishing World Games oyunu ile kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Online olarak oynanabilen balık yakalama oyununda aksiyon hiç eksik olmuyor. Sürekli olarak turnuvalara katılıyorsunuz. Oynanış tarafında da sürekli hareketlilik mevcut. Rakibinizden çok daha fazla balık tutabilmek, bitiş noktasına en fazla balıkla gelebilmek için fazla uğraş vermeniz gerekiyor. Gerek tekneniz gerekse de silahlarınızı turnuvaya girmeden çok iyi seçmeniz gerekiyor.

Rakibinizle birlikte ilerlediğiniz oyunda balıkları tutmak için özel bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Butonları kullanarak silahlarınızı balıkların üzerine kolaylıkla bırakıyoruz. Ancak balıkları ağınıza düşürürken son derece hızlı olmanız gerekiyor. Öte yandan yolunuza çıkan tnt gibi engelleri de atlatmalısınız.

Turnuvalarda gösterdiğiniz başarı sonrasında kendinize yeni bir tekne ve silah satın alma şansına sahipsiniz. Hem tekne hem de silah seçimi bitiş noktasını rakibinizden çok daha önce görmeniz ve çok daha fazla balıkla dönmeniz açısından mühim. Yeni turnuvaların kapısını aralamadan önce bunlara dikkat etmenizi öneririm.

YORUMLAR